skip to Main Content

Aman Sveti Stefan Resort, Czarnogóra

Aman Sveti Stefan Resort, Czarnogóra

Aman Sveti Stefan

Aman Sveti Stefan w Czarnogórze to luksusowe miejsce dla osób szukających miejsca pięknego, rodzinnego ale i romantycznego zarazem. Hotel położony jest tuż przy piaszczystej plaży, która łączy malowniczą willę na lądzie z wyspą Sveti Stefan, która została oficjalnie wpisana na listę UNESCO. Hotel kwateruje swoich gości zarówno na wyspie, jak i w rezydencji przy plaży. Do obiektu należą trzy plaży o łącznej długości trzech kilometrów.

Aman Sveti Stefan Resort, Czarnogóra. Położenie

Hotel położony jest na południu Czarnogóry nad morzem adriatyckim w bliskim sąsiedztwie miasta Budva. Najbliższe lotnisko znajduje się w Podgoricy, około sześćdziesiąt kilometrów od hotelu. Można także skorzystać z oddalonego o sto trzy kilometry lotniska w Dubrowniku w Chorwacji. Hotel oferuje odpłatne transfery na oba lotniska.

Aman Sveti Stefan Resort, Czarnogóra. Pokoje

W rezydencji stojącej na lądzie- Willi Milocer utworzono sześć apartamentów o takim samym standardzie oraz dwa królewskie, nazwane tak na cześć królowej Mariji do której kiedyś należała willa. W apartamentach znajdują się dwa pomieszczenia (sypialnia i pokój dzienny) oddzielone dwustronnym kominkiem. Każdy apartament ma balkon z widokiem na ogród lub morze. W apartamentach królewskich jest natomiast duży taras, osobne, dyskretne wejście oraz jest on większy od standardowych apartamentów.

Na wyspie natomiast ulokowano pięćdziesiąt pokoi o różnym standardzie. Wszystkie są urządzone tak, by swoim wyglądem przypominały 15-wieczny domek rybaka. Cała wyspa jest stylizowana na małą wioskę rybacką porośniętą zielenią, pachnącymi ziołami i z tradycyjnym placem na środku pełniącym kiedyś centrum życia towarzyskiego. Deluxe Cottage posiada widok na morze lub wybrzeże. Są to pokoje standardowe o podstawowym wyposażeniu. Deluxe Sea View Cottage with Terrace dodatkowo posiada prywatny taras. Two-bedroom Grand Suite to pokój idealny dla rodziny z dziećmi, gdyż ma dwie sypialnie połączone wspólną przestrzenią i trzema tarasami. Adriatic Suite ma także trzy tarasy, ale jedną sypialnie, salon i jadalnie. Najbardziej luksusową opcją jest Sveti Stefan Suite z dużą, przestronną sypialnią, salonem, jadalnią, łaźnią parową, basenem i wielkim tarasem z panoramą na morze i wybrzeże.

Aman Sveti Stefan Aman Sveti Stefan b Aman Sveti Stefan c Aman Sveti Stefan d

Aman Sveti Stefan Resort, Czarnogóra. Wyżywienie

Tak jak wiele jest możliwości zakwaterowania, tak i hotel oferuje nam wiele lokali gastronomicznych. Najpierw musimy podjąć decyzję, czy chcemy zjeść na wyspie czy na lądzie. Na wyspie znajdziemy urokliwą restaurację Signature z widokiem na wybrzeże. Menu jest szerokie, głównie oferujące kuchnię lokalną.  Na wcześniej wspomnianym placu pośrodku wyspy znajdują się dwa miejsca- The Taverna i Antipasti Bar. Są to miejsca utrzymane w stylu włoskim, gdzie nie obowiązuje strój formalny i gdzie można zjeść pyszny obiad z rodziną lub wybrać się wieczorem na spotkania towarzyskie.

Na lądzie możemy zjeść coś w Villi Milocer, gdzie przygotowano restaurację oferującą dania kuchni z obszaru morza adriatyckiego. Przy plaży znajduje się też Beach Café’s otwarty w sezonie letnim, serwujący dania przez cały dzień na świeżym powietrzu.

Aman Sveti Stefan Resort, Czarnogóra Aman Sveti Stefan 5

Aman Sveti Stefan Resort, Czarnogóra. Sport i rozrywka

W tym hotelu przede wszystkim można wypoczywać na długich i piaszczystych plażach lub przy jednym z trzech hotelowych basenów. W hotelu Aman znajduje się duże centrum SPA wraz z basenem wewnętrznym, łaźnią parową, jacuzzi i sauną. Wśród oferowanych zabiegów jest masaż tajski, refleksologia i zabiegi estetyczne.

Można skorzystać także z dobrze wyposażonej siłowni, wypożyczyć rower lub zamówić sobie lekcję jogi. Hotel zajmuje się także orrganizowaniem wycieczek dla swoich gości. Można wybrać się do pobliskiej winiarni na degustację win, popłynąć łódką na ryby, żeglować i nurkować czy odwiedzić Lovcen i Cetinje- byłe stolice Czarnogóry położone w parku narodowym pośród gór.

Aman Sveti Stefan Resort, Czarnogóra Aman Sveti Stefan 7

Aman Sveti Stefan Resort, Czarnogóra. Nasza opinia:

naszym zdaniem Aman Sveti Stefan to naprawdę strzał w dziesiątkę dla ludzi kochających luksus.

Najważniejsze atuty hotelu Aman Sveti Stefan Resort:

  • Położenie na wyspie i lądzie
  • Długie, piaszczyste plaże
  • Wiele lokali gastronomicznych
  • Stylistyka przypominająca wioskę rybacką

Hotel Aman Sveti Stefan Resort dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu: Aman Sveti Stefan Resort, Czarnogóra

Przed wyjazdem koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat konkretnego kierunku podróży zamieszczonych na stronach MSZ w przewodniku:
Polak za Granicą.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają
jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Opis hotelu ma charakter orientacyjny. Szczegółowy opis hotelu załączony będzie do finalnej oferty oraz dokumentów rezerwacyjnych.

Materiał reklamowy. Dzięki reklamom możemy pisać!

 
Back To Top