skip to Main Content

Atlantis The Palm, Dubaj ZEA

Atlantis The Palm, Dubaj

Atlantis The Palm w Dubaj to klasa sama w sobie. Ten pięciogwiazdkowy kompleks jest jednym z najbardziej luksusowych w całych Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Hotel to nie tylko imponujący budynek w postaci dwóch wież połączonych mostem, ale i otaczający go rozległy aquapark. Jest to miejsce dla osób lubiących, gdy coś wokół nich się dzieje. W tym hotelu napewno nie da się nudzić.

Atlantis The Palm, Dubaj. Położenie

Hotel jest położony na słynnej sztucznej wyspie o kształcie palmy na której znajduje się osiedle Palm Jumeirah. Z jednej strony hotelu roztacza się widok na Zatokę Perską, a z drugiej na wyspę. Po sztucznej wyspie można się poruszać kolejką, której stacja znajduje się na terenie kompleksu.

Atlantis The Palm, Dubaj. Pokoje

Hotel Atlantis The Palm posiada następujące pokoje:

Pokój Deluxe
Pokój Deluxe z widokiem na Ocean
Pokój Palm Beach Deluxe
Pokój Imperial Club
Apartament Club Suite z tarasem
Apartament Executive Club
Apartament Królewski
Apartament Podwodny
Apartament Rodzinny z tarasem
Apartament Rodzinny Executive
Apartament Rodzinny Regal

Atlantis The Palm, Dubaj

Atlantis The Palm, Dubaj. Wyżywienie

Hotel Atlantis The Palm ma bardzo bogatą ofertę restauracyjną. Różnorodność posiłków jest bardzo duża, mozna tutaj znaleźć dania ze wszystkich zakątków Świata: japońską, seczuańską, arabską, chińską, włoską, libańską, francuską, azjatycką, indyjską, śródziemnomorską, steak house czy restaurację oferującą owoce morze.

Oferta dotycząca barów jest równie szeroka. W hotelu znajduje się kilka kawiarni, barów z przekąskami czy barów z szerokim wachlarzem alkoholi.

restauracja

Atlantis The Palm, Dubaj. Sport i rozrywka

Zdecydowanie największą atrakcją w hotelu jest największy na Bliskim Wschodzie park wodny Aquaventure. Nad parkiem górują dwie wieże- Neptuna i Posejdona. Z dziewięciokondygnacyjnej wieży Neptuna zjeżdża się wprost do podwodnej, przezroczystej tuby otoczonej przez prawdziwe rekiny. Z wieży Posejdona można zjechać używając jednej z pięciu zjeżdżalni. Dodatkowo utworzono sztuczną rzekę i wodny plac zabaw dla mniejszych dzieci. Na terenie Aquaventure jest też plaża oraz możliwość pływania z rekinami i innymi zwierzętami wodnymi.

Drugą największą zaletą hotelu jest posiadanie własnego delfinarium zwanego „zatoką delfinów”. Można tutaj popływać z delfinami lub lwami morskimi.

W hotelu znajduje się oceanarium, które można odwiedzić samemu lub z przewodnikiem. Całość stylizowana jest na mistyczną krainę Atlantydę. Codziennie organizowany jest aqua-teatr, a w niektóre dni tygodnia można karmić ryby.

Starsi mogą wieczorami pobawić się w jednym z najlepszych klubów w Dubaju N’Dulge Nightclub. Dla małych dzieci stworzono mini klub, natomiast dla młodzieży w wieku 13-18 lat Rush Club, który organizuje nie tylko popołudnia, ale i wieczory. Młodzież może pobawić się bez opieki rodziców w specjalnie dla nich stworzonym klubie i barze, w którym nie podaje się alkoholu.

Dodatkowo w hotelu znajduje się duże centrum SPA, fitness, siłownia, kort tennisowy i centrum handlowe.

Atlantis The Palm, Dubaj

Atlantis The Palm, Dubaj. Nasza opinia:

Według Nas hotel Atlantis The Palm zadowoli nawet najbardziej wybrednego klienta. Jest to propozycja dla osób w każdym przedziale wiekowym. Tak naprawdę to małe centrum rozrywki ulokowane w jednym miejscu.

Najważniejsze atuty hotelu Atlantis The Palm:

  • Położenie na słynnej palmowej wyspie
  • Największy park wodny na Bliskim Wschodzie
  • Własne delfinarium i park z lwami wodnymi
  • Mnogość rozrywek dla dzieci i młodzieży

Hotel Atlantis The Palm dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu: Atlantis The Palm, Dubaj

Back To Top