skip to Main Content

Constance Le Prince Maurice, Mauritius

Constance Le Prince Maurice

Constance Le Prince Maurice to wspaniale położony hotel przy pięknej, piaszczystej plaży. Jest to jeden z najlepszych hoteli na wyspie Mauritius. Hotel składa się z urzekających i bardzo klimatycznych willi z niezapomnianym widokiem na Ocean Indyjski. Obiekt jest ulokowany na dużym terenie co daje poczucie ustronności i pozwala na prawdziwy wypoczynek.

Constance Le Prince Maurice, Mauritius. Położenie

Hotel leży na północnym-wschodzie wyspy Mauritius w miejscowości Poste de Flacq. Międzynarodowe lotnisko znajdujące się w mieście Port Louis znajduje się nieco ponad godzinę jazdy samochodem.

Constance Le Prince Maurice, Mauritius. Pokoje

W swojej ofercie hotel Constance Le Prince Maurice posiada następujące pokoje:

Junior Suite o powierzchni 70 metrów kwadratowych, w których dostępna jest klimatyzacja, łazienka z wanną i prysznicem, suszarką do włosów, mini bar, dwudziestoczterogodzinny room servis, wybór poduszek, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, biurko, telewizor, telefon, Apple Mac mini, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz balkon lub taras.

Junior Suite na palach osadzonych w wodzie o powierzchni 70 metrów kwadratowych, w których dostępna jest klimatyzacja, lazienka z wanną i prysznicem, suszarką do włosów, mini bar, dwudziestoczterogodzinny room servis, wybór poduszek, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, biurko, telewizor, telefon, Apple Mac mini, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz taras.

Junior Suite z bezpośrednim dostępem do plaży o powierzchni 70 metrów kwadratowych, w których dostępna jest klimatyzacja, lazienka z wanną i prysznicem, suszarką do włosów, mini bar, dwudziestoczterogodzinny room servis, wybór poduszek, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, biurko, telewizor, telefon, Apple Mac mini, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz balkon lub taras.

Suite’a rodzinna o powierzchni 86 metrów kwadratowych, w których dostępna jest klimatyzacja, łazienka z wanną i prysznicem, suszarką do włosów, mini bar, sejf, biurko, telewizor, telefon, Apple Mac mini, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz balkon lub taras.

Willa na palach osadzonych w wodzie o powierzchni 130 metrów kwadratowych, w których dostępna jest klimatyzacja, łazienka z wanną i prysznicem, suszarką do włosów, mini bar, dwudziestoczterogodzinny room servis, wybór poduszek, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, biurko, telewizor, telefon, Apple Mac mini, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz taras.

Willa z bezpośrednim dostępem do plaży o powierzchni 130 metrów kwadratowych z osobną częścią jadalnią oraz prywatnym podgrzewanym basenem, w których dostępna jest klimatyzacja, łazienka z wanną i prysznicem, suszarką do włosów, mini bar, dwudziestoczterogodzinny room servis, wybór poduszek, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz ekspres do kawy Nespresso, sejf, biurko, stacja dokująca do iPoda, telewizor, telefon, Apple Mac mini, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz taras.

Suite’a książęca powierzchni 350 metrów kwadratowych z trzema tarasami wychodzącymi na różne części Oceanu, są połączeniem dwóch pokoi typu Junior Suite z Willą z kuchnią oraz z osobną częścią jadalnią i prywatnymi podgrzewanymi basenami, w których dostępna jest klimatyzacja, łazienka z wanną i prysznicem, suszarką do włosów, mini bar, dwudziestoczterogodzinny room servis, wybór poduszek, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz ekspres do kawy Nespresso, sejf, biurko, stacja dokująca do iPoda, telewizor, telefon, Apple Mac mini, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz taras.

 

Constance Le Prince Maurice

Constance Le Prince Maurice, Mauritius. Wyżywienie

W hotelu działają trzy tematyczne restauracje. Pierwsza z nich- Archipel serwuje dania regionalne . Restauracja Asian skupia się głównie na podawaniu dań kuchni azjatyckiej oraz przyrządzaniu sushi na oczach klienta. Najbardziej niezwyklą restauracją jest Le Barachois, restauracja pływająca na wodzie. Podaje się tutaj głównie owoce morza.

Na terenie hotelu znajdują się też trzy bary i winiarnia. Jeden z barów również ulokowany jest na pływajacej po wodzie platformie.

Constance Le Prince Maurice

Constance Le Prince Maurice, Mauritius. Sport i rozrywka

Największą zaletą hotelu jest prywatna plaża na której jest możliwość uprawiania wielu sportów wodnych. Do najbardziej popularnych należy windsurfing oraz snorkeling, czyli nurkowanie powierzchniowe z maską i rurką. Na specjalne życzenie klienta hotel ogranizuje wycieczki łodzią ze szklanym dnem czy loty helikopterem nad wyspą. W niedalekiej odleglości od hotelu znajduje sie osiemnastodołkowe pole golfowe.

W Constance Le Prince Maurice działa mini klub dla dzieci opiekujący się dziećmi w wieku od 4 do 11 lat. Dodatkowo w hotelu jest biblioteka, sklepy i SPA. Hotel zajmuje się także organizacją ślubów i miesięcy miodowych.

Constance Le Prince Maurice

Constance Le Prince Maurice, Mauritius. Nasza opinia:

naszym zdaniem Constance Le Prince Maurice to bardzo dobry wybór dla wszystkich chcących spędzić swój urlop w luksusowym, ale i pięknym otoczeniu. Doskonały serwis ale i także bajeczna plaża powodują, ze chce się tam wrócić.

Najważniejsze atuty hotelu Constance Le Prince Maurice:

  • Piękna, piaszczysta plaża
  • Szeroka oferta dotycząca zakwaterowania
  • Doskonałe SPA&Wellness
  • Świetny serwis

Hotel Constance Le Prince Maurice dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu: Constance Le Prince Maurice

Back To Top