skip to Main Content

Four Seasons Resort Bora Bora

Four Seasons Resort Bora Bora

Four Seasons Resort na Bora Bora to jeden z lepszych kurortów na Polinezji Francuskiej.  Hotel położony jest na rozległym terenie, tuż przy białej, piaszczystej plaży do której dostęp mają wyłącznie goście hotelowi.  Z hotelu roztacza się niesamowity widok na górę Mount Otemanu- najwyższy szczyt w okolicy.  Obiekt posiada wille połozone na plaży oraz domki zbudowane na palach w wodzie. Jest to miejsce któremu zdecydowanie należy się miano raju na Ziemii.

Four Seasons Resort Bora Bora. Położenie

Hotel położony jest na wyspie Point Matira, która należy do atolu Bora Bora na Oceanie Spokojnym.  Na lotnisko mozna się dostać łodzią w ciagu piętnastu minut.

Four Seasons Resort Bora Bora. Pokoje

W swojej ofercie hotel posiada szeroką ofertę zakwaterowania w bungalowach i willach:

Bungalow Herenui o powierzchni 160 metrów kwadratowych pomieści sześć dorosłych osób lub cztery osoby dorosłe i czwórkę dzieci do lat 12.  W domu są dwie sypialnie, dwie łazienki, pokój wypoczynkowy i dostęp do prywatnego brodzika. Bungalow jest umieszczony na palach osadzonych w wodzie.

Bungalow Poerava o powierzchni 160 metrów kwadratowych pomieści sześć dorosłych osób lub cztery osoby dorosłe i czwórkę dzieci do lat 12.  W domu są dwie sypialnie, dwie łazienki, pokój wypoczynkowy i dostęp do prywatnego brodzika. Bungalow jest umieszczony na palach osadzonych w wodzie.

Bungalow Otemanu o powierzchni 147 metrów kwadratowych pomieści trzy dorosłe osoby lub dwie osoby dorosłe i dwójkę dzieci do lat 12.  W domu jest jedna sypialnia, łazienka, pokój wypoczynkowy i dostęp do prywatnego brodzika. Bungalow jest umieszczony na palach osadzonych w wodzie.

Bungalow o powierzchni 104 metrów kwadratowych pomieści trzy dorosłe osoby lub dwie osoby dorosłe i dwójkę dzieci do lat 12.  W domu jest jedna sypialnia, łazienka, pokój wypoczynkowy i dostęp do prywatnego brodzika. Bungalow jest umieszczony na palach osadzonych w wodzie.

Bungalow Premier o powierzchni 100 metrów kwadratowych pomieści trzy dorosłe osoby lub dwie osoby dorosłe i dwójkę dzieci do lat 12.  W domu jest jedna sypialnia, łazienka i pokój wypoczynkowy. Bungalow jest umieszczony na palach osadzonych w wodzie.

Bungalow Deluxe o powierzchni 100 metrów kwadratowych pomieści trzy dorosłe osoby lub dwie osoby dorosłe i dwójkę dzieci do lat 12.  W domu jest jedna sypialnia, łazienka i pokój wypoczynkowy. Bungalow jest umieszczony na palach osadzonych w wodzie.

Bungalow Superior o powierzchni 100 metrów kwadratowych pomieści trzy dorosłe osoby lub dwie osoby dorosłe i dwójkę dzieci do lat 12.  W domu jest jedna sypialnia, łazienka i pokój wypoczynkowy. Bungalow jest umieszczony na palach osadzonych w wodzie.

Willa Otemanu o powierzchni 500 metrów kwadratowych pomieści do sześciu dorosłych osób.  W domu są trzy sypialnie, pokój wypoczynkowy, trzy łazienki oraz toaleta dla gości. Willa ma prywatny basen i bezpośredni dostęp do plaży przy której się znajduje.

Willa Premier Moana o powierzchni 300 metrów kwadratowych pomieści do pięciu dorosłych osób lub dwie dorosłe osoby i trójkę dzieci do lat 12.  W domu są dwie sypialnie, pokój wypoczynkowy, dwie łazienki oraz toaleta dla gości. Willa ma prywatny basen i bezpośredni dostęp do plaży przy której się znajduje.

Willa Deluxe Fenua o powierzchni 300 metrów kwadratowych pomieści do pięciu dorosłych osób lub dwie dorosłe osoby i trójkę dzieci do lat 12.  W domu są dwie sypialnie, pokój wypoczynkowy, dwie łazienki oraz toaleta dla gości. Willa ma prywatny basen i bezpośredni dostęp do plaży przy której się znajduje.

Four Seasons Resort Bora Bora

Four Seasons Resort Bora Bora. Wyżywienie

W hotelu Four Seasons Resort Bora Bora znajdują się dwie restauracje oraz dwa bary Fare Hoa Bar oraz Sunset Bar. Restauracja Arii Moana serwuje dania tradycyjnej kuchni polinezyjskiej opartej głównie na owocach morza i soczystych mięsach.  Restauracja Tere Nui podaje śniadania, lunche oraz w sezonie kolacje oparte na świeżych, zdrowych produktach. Organizowane są tutaj także kolacje tematyczne takie jak wieczorki śródziemnomorskie, polinezyjskie czy grille. Dodatkowo hotel oferuje posiłki podawane w pokojach gości, a także organizacje indywidualnych romantycznych kolacji w wybranej przez klienta scenerii.

Four Seasons Resort Bora Bora

Four Seasons Resort Bora Bora. Sport i rozrywka

w hotelu działa Kids Club przeznaczony dla dzieci. Przy siedzibie klubiku znajduje się tzw. splash pad dla dzieci, czyli plac zabaw z wodnymi zraszaczami. Dorośli mogą się zrelaksować w hotelowym basenie o wymiarach 40×130 m.  Hotel oferuje także rejsy katamaranem. Przy hotelu bardzo popularny jest snorkeling, czyli pływanie powierzchniowe z rurką i maską, z powodu otaczającej hotel ciekawej, podwodnej fauny i flory. Dodatkowo na terenie obiektu znajduja się korty tenisowe, boisko do siatkówki i badmintona. Dodatkową atrakcją jest możliwość wykupienia karmienia rekinów i nietoperzy. Hotel szczyci się również wspaniałą ofertą SPA.

Four Seasons Resort Bora Bora

Four Seasons Resort Bora Bora. Nasza opinia:

naszym zdaniem Four Seasons Resort na Bora Bora to miejsce dla całej rodziny. W tym cudownym miejscu położonym na Oceanie Spokojnym można zaczerpnąć prawdziwego luksusu i dobrze wypocząć.

Najważniejsze atuty hotelu Four Seasons Resort Bora Bora:

  • zakwaterowanie w willach i bungalowach
  • położenie przy pięknej plaży
  • mnogość sportów wodnych
  • podwodna fauna i flora  otaczająca hotel

Hotel Rixos Premium dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu: Four Seasons Resort Bora Bora

Back To Top