skip to Main Content

Hotele Six Senses w Chilli Travel

Chilli Travel zostało oficjalnym partnerem sieci hoteli Six Senses. Dzięki zacieśnieniu współpracy z tą, jedną z najbardziej luksusowych sieci hoteli na świecie nasi klienci otrzymują:

  • gwarancję najniższych cen
  • indywidualną obsługę naszego serwisu concierge
  • dostęp do wybranych usług tylko dla wybranych partnerów sieci Six Senses

Obecnie hotele sieci znajdują się następujących lokalizacjach:

Seszele

Malediwy

Tajlandia

Portugalia

Chiny

Oman

Turcja

Wietnam

Wybór sieci cieszy nas tym bardziej, że idea jej działania doskonale koresponduje z naszymi ambicjami. Chcemy zapewnić najwyższy standard usług naszym klientom, serwis o którym nigdy nie zapomną i indywidualne podejście. Nasze biuro wysyła rocznie kilkudziesięciu klientów do hoteli sieci rozsianych po całym świecie.

Nasze bestsellery to zdecydowanie:

Six Senses Zil Pasyon na Seszelach

Wybudowany zaledwie kilka lat temu na prywatnej wyspie Felicite oddalone o 6 km od wyspy La Digue i 15 km od Pralin. Wybierając ten hotel organizujemy Państwu indywidualne transfery z wybranych lotnisk i przeloty z praktycznie dowolnego lotniska w Polsce i poza krajem.

Prywatne wille z basenami mają od 175 metrów i usytuowane są na klifach nad piękną plażą. O wygodę gości dba indywidualna obsługa concierge. Każda z nich ma swoją prywatną piwnicę z winami oraz zbudowana jest tak aby jak najmniej ingerować w naturalne środowisko wyspy.

Six Senses Laamu na Malediwach

Luksusowy obiekt położony na atolu Laamu, który słynie z odwiedzających go delfinów. Z lotniska w Male leci się na niego kilkadziesiąt minut wodolotem, a następnie krótko płynie szybką łodzią motorową.

Na miejscu do dyspozycji są wille na plaży i na wodzie. Wille Family będą idealne dla większych rodzin. Szefowie kuchni w restauracjach serwują dania kuchni wschodu i zachodu w oparciu o świeżo złowione ryby i owoce z organicznego ogrodu zlokalizowanego na wyspie.

Six Senses Con Dao w Wietnamie

Położony na wspaniale zielonej wyspie Con Dao przy jej najpiękniejszej plaży. Transfer z lotniska Ho Chi Min organizowany jest przez hotel dla zapewnienia najwyższego standardu.

Wielokrotnie nagradzany hotel oferuje prywatne wille rozsiane po malowniczym ogrodzie z zapierającym dech w piersiach widokiem oferują jednocześnie prywatność i najwyższy standard obsługi. Sama wyspa Con Dao jest przy tym parkiem narodowym pod ochroną.

Formularz kontaktowy

Nasi konsultanci czekają na Państwa pytania. Przygotujemy oferty wybranych hoteli wraz z przelotami w klasie Economy, Business lub First Class. Na każde zapytanie odpowiadamy w przeciągu maksymalnie 48 godzin z największą starannością. Prosimy o informację, którym hotelem jesteście Państwo zainteresowani, skąd planujecie wylecieć i ile osób będzie podróżowało. Nasz dział concierge skontaktuje się z Państwem drogą telefoniczną i e-mailowo.

IMIĘ I NAZWISKO (wymagane)

E-MAIL (wymagane)

TELEFON (wymagane)

WIADOMOŚĆ

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Back To Top