skip to Main Content

Lopesan Baobab Resort, Gran Canaria

Lopesan Baobab Resort, Gran Canaria

Lopesan Baobab Resort na Gran Canarii to jeden z hoteli znakomitej hiszpańskiej sieci Lopesan. Hotele te należą do najbardziej luksusowych na Wyspach Kanaryjskich.  Lopesan Baobab jest położony w wielkim, bujnym ogrodzie. Wybudowano go w stylu afrykańskim. Obiekt oddano do użytku jesienią 2009 roku. Plaża znajduje się w odległości krótkiego spaceru od hotelu. Można na niej podziwiać wspaniałe wydmy. Na klientów wolących spędzać czas przy basenie czekają specjalnie usypane piaszczyste plaże.

Lopesan Baobab Resort, Gran Canaria. Położenie

Cały teren porośnięty jest przez tropikalną roślinność. By podziwiać urokliwą latarnię morską w pobliskim miasteczku Maspalomas, wystarczy dziesięciominutowy spacer. Można też tam przespacerować się piękną, nadmorska promenadą przy której znajdziemy sklepiki, bary i lokalne restauracje. Przystanek autobusowy znajduje się 100 metrów od hotelu. Odległość od lotniska wynosi 35 kilometrów.

Lopesan Baobab Resort, Gran Canaria. Pokoje

W swojej ofercie hotel Lopesan Baobab Resort posiada następujące pokoje:

Pokój standardowy– ok. 34 m2, łazienka z wanną lub prysznicem,  klimatyzacja z indywidualnym sterowaniem, telewizor i balkon.

Pokój rodzinny-ok. 42 m2, łazienka z wanną lub prysznicem,  klimatyzacja z indywidualnym sterowaniem, telewizor i balkon.

Pokój Deluxe– ok. 34 m2, łazienka z wanną lub prysznicem,  klimatyzacja z indywidualnym sterowaniem, telewizor i balkonlub taras. Pokój posiada bezpośredni dostęp do basenu.

Pokój Superior– ok. 51 m2, łazienka z wanną lub prysznicem,  klimatyzacja z indywidualnym sterowaniem, telewizor i balkon lub taras.

pokój lopesan

Lopesan Baobab Resort, Gran Canaria. Wyżywienie

W hotelu znajdują się dwie restauracje główne i dwie a la carte. W restauracjach głównych (Baobab i Marula) znajdziemy posiłki podawane w formie bufetu.

Restauracje a la carte oferują naprawdę wyśmienitą kuchnię. Pierwsza z nich, restauracja Pili Pili oferuje głównie dania kuchni hiszpańskiej. Druga natomiast, Akara, jest jedyną na wyspie restauracją serwującą dania kuchni afrykańskiej. Przyrządzane są tutaj dania z mięsem zebry, gnu czy antylopy.

Dodatkowo w hotelu znajdują się cztery bary.

Lopesan Baobab Resort, Gran Canaria

Lopesan Baobab Resort, Gran Canaria. Sport i rozrywka

Hotel oferuje kompleks siedmiu basenów z oddzielnymi brodzikami dla dzieci. Rozgrywane są rozgrywki waterpolo. Nad dobrym samopoczuciem gości czuwa ekipa animatorów organizująca gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo działa miniklub dla dzieci oraz minidisco.

Można tu zagrać w siatkówkę, tennisa, golfa czy kręgle.  Na terenie hotelu znajduje się także szkoła nurkowania.

lopesan

Lopesan Baobab Resort, Gran Canaria. Nasza opinia:

naszym zdaniem Lopesan Baobab Resort na Gran Canarii to wspaniale urządzone miejsce w afrykańskim klimacie na Wyspach Kanaryjskich.

Najważniejsze atuty hotelu Lopesan Baobab Resort:

  • Pięknie urządzone pokoje
  • Afrykanski styl panujący w hotelu
  • Miniklub i minidisco dla dzieci

Hotel Lopesan Baobab Resort dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu: Lopesan Baobab Resort Gran Canaria

Przed wyjazdem koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat konkretnego kierunku podróży zamieszczonych na stronach MSZ w przewodniku:
Polak za Granicą.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają
jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Opis hotelu ma charakter orientacyjny. Szczegółowy opis hotelu załączony będzie do finalnej oferty oraz dokumentów rezerwacyjnych.

Materiał reklamowy. Dzięki reklamom możemy pisać!

 
Back To Top