skip to Main Content

Savoy Resort and Spa, Seszele

Savoy Resort & Spa, Seszele

Savoy Resort & Spa na Seszelach to propozycja dla osób które cenią sobie wypoczynek w cudownym otoczeniu. Hotel należy do renomowanej sieci hotel Savoy posiadającej luksusowe hotele na całym Świecie. Położony w bezpośrednio przy piaszczystej plaży Beau Vallon. Savoy Resort & Spa to wspaniałe miejsce dla poszukiwaczy wymarzonego wypoczynku.

Savoy Resort & Spa, Seszele. Położenie

Hotel położony jest w w północno-zachodniej części wyspy Mahé. Oddalony jest o 20 minut jazdy samochodem od lotniska Mahé. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się piaszczysta plaża z darmowym serwisem. Transfer do stolicy do stolicy- Victorii trwa około 10 minut.

Savoy Resort & Spa, Seszele. Pokoje

W swojej ofercie hotel Savoy Resort & Spa posiada następujące pokoje:

Pokój standardowy o powierzchni ok. 40 m kw wraz z balkonem lub tarasem, osobną łazienką i klimatyzacją. W pokoju znajduje się sejf, telefon, zestaw do przygotowywania gorących napoi oraz telewizor.

Junior suite o powierzchni ok. 60 m kw wraz z balkonem lub tarasem z widokiem na ocean, osobną łazienką i klimatyzacją. W pokoju znajduje się sejf, telefon, zestaw do przygotowywania gorących napoi oraz telewizor.

Suite o powierzchni ok. 80 m kw wraz z balkonem lub tarasem z widokiem na ocean, osobną łazienką i klimatyzacją. W pokoju znajduje się sejf, telefon, zestaw do przygotowywania gorących napoi oraz telewizor.

Savoy Resort & Spa, Seszele

Savoy Resort & Spa, Seszele. Wyżywienie

Hotel Savoy Resort & Spa posiada cztery restauracje oraz dwa bary. Dodatkowo w hotelu można zamawiać posiłki do pokoju przez całą dobę.

Restauracja Grand Savoy to miejsce działające w ciągu dnia oferujące lokalną i międzynarodową kuchnię

Restauracja Pescado to restauracja serwująca świeże owoce morza z porannych połowów na oceanie

Restauracja Mahek serwuje dania kuchni indyjskiej

Restauracja The Island Trader posiadająca piękny widok na ocean oferuje śniadania i obiadokolacje w formie bufetów

 

Bar Gecko to bar na plaży, gdzie można nie tylko napić się świeżo wyciskanych soków i koktajli i domowej Sangrii, ale i zjeść panini, sałatki czy wrapy z dobranymi przez siebie składnikami.

Bar Ocean deck jest położony bezpośrednio przy basenie z widokiem na zachód słońca. Wieczorami grana jest tutaj muzyka na żywo.

Savoy-Resort-Spa-Seszele

Savoy Resort & Spa, Seszele. Sport i rozrywka

największą sportową atrakcją hotelu jest najwiekszy na Seszelach basen o powierzchni ok. 700 m kw polożony w pięknie zaprojektowanym ogrodzie. Dodatkowo hotel oferuje szkółkę nurkowania i liczne sporty wodne. Wieczorami można skorzystać z wieczorków z lokalną muzyką graną na żywo.

Główną rozrywką w hotelu jest jednak bardzo bogata oferta Spa&Wellness.

Savoy-Resort-Spa

Savoy Resort & Spa, Seszele. Nasza opinia:

 

Najważniejsze atuty hotelu Savoy Resort & Spa, Seszele:

  • plaża z białym, drobnym piaskiem
  • szeroka oferta spa&wellness
  • największy basen na Seszelach
  • sporty wodne

Hotel Savoy Resort & Spa dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu: Savoy Resort & Spa

Back To Top