skip to Main Content

Sylwester Last Minute

Sylwester to ta jedna jedyna noc w roku kiedy chcielibyśmy odłożyć na bok wszelkie troski i zmartwienia i zupełnie oddać się zabawie i świętowaniu nadejścia  Nowego Roku.

Aby Sylwestrowa noc była rzeczywiście niezapomniana warto wybrać się na Sylwestrowy wyjazd. Przeczytaj nasz subiektywny poradnik po najciekawszych sylwestrowych destynacjach:

Sylwester Last Minute, Madera

Sylwester na Maderze jest od dawna uznawany za jeden z najbardziej spektakularnych na świecie. Nowy Rok jest tradycyjnie witany pokazem sztucznych ogni, który ściąga do Funchal tysiące turystów. Obchody końca roku rozpoczynają się 7 grudnia i będą trwały aż do 6 stycznia. W programie obchodów są liczne koncerty i występy grup folklorystycznych. Dodatkową atrakcją są piękne dekoracje świetlne, które można podziwiać na ulicach i domach Funchal od połowy listopada.

Sylwester Last Minute, Zanzibar

Chyba nie można sobie wyobrazić lepszego miejsca na przywitanie Nowego Roku niż wyspa Zanzibar! Tropikalny klimat, egzotyczne otoczenie, rajskie plaże, turkusowy błękit oceanu, szereg różnorodnych atrakcji, a do tego towarzystwo ludzi z całego świata to główne powody dla których warto spędzić Sylwestra właśnie tutaj! Mamy w ofercie szereg hoteli, restauracji i innych miejsc proponujących niezapomnianą zabawę sylwestrową.

Sylwester Last Minute, Wyspy Kanaryjskie

Karnawał i sylwester na Wyspach Kanaryjskich przypomina zabawę w Rio de Janeiro. Jest spontaniczny, kolorowy z nutą erotyzmu w tle. Główne miasta archipelagu opanowują tysiące przebierańców. Nikt nie zostaje w domu, a już na pewno nie turyści, którzy przyjechali na Wyspy Kanaryjskie, aby się dobrze bawić.  W sylwestra na Kanarach gra muzyka i rozpoczyna się uliczny piknik. Tysiące przebierańców oblegają bary, knajpy i kluby, a alkohol leje się strumieniami.

Sylwester Last Minute, Dominikana

Urzeknie Was niesamowity czar tej wyspy. Czekają tu na Was niekończące się gaje palmowe, przepiękne białe plaże oraz ciepłe przyjęcie ze strony pełnych radości życia mieszkańców Dominikany. Możecie rozkoszować się wypoczynkiem na rajskich plażach, zagrać w golfa na najpiękniejszych polach golfowych na wyspie lub nurkować, podziwiając fascynujący podwodny świat. Urlop na Dominikanie sprawi, że Wasz Sylwester będzie niezapomnianym, pełnym wrażeń przeżyciem!

Oferty na sylwestra są dostępne  zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Back To Top