skip to Main Content

The Inn At English Harbour, Antigua

The Inn At English Harbour, Antigua, Bahamy

The Inn At English Harbour to rajski, butikowy hotel na wyspie Antigua.  Jest to piękne miejsce połozone bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Odpoczywając na leżaku przy basenie można podziwiać turkusowy kolor wody kontrastujący z białym, drobnym piaskiem.

The Inn At English Harbour, Antigua. Położenie

Wyspa Antigua należy do archipelagu Wysp Nawietrznych położonych na Morzu Karaibskim. Hotel jest oddalony od najbliższego miasteczka, Shirley Hights o dwa kilometry. Dojazd do lotniska zajmuje około 30 minut. W okolicy znajduje się nowoczesny stadion narodowy do gry w krykieta- Sir Vivian Richards Cricket Stadium.

The Inn At English Harbour, Antigua. Pokoje

W swojej ofercie hotel The Inn At English Harbour posiada następujące pokoje:

Junior Suite– ok.30 metrów kwadratowych, zlokalizowane blisko plaży na parterze lub piętrze. Pokoje mają indywidualnie sterowaną klimatyzację, piękną mahoniową podłogę, łazienkę z osobną toaletą i balkon/taras.

Deluxe Suite– ok.60 metrów kwadratowych, zlokalizowane blisko plaży na parterze lub piętrze. Pokoje mają indywidualnie sterowaną klimatyzację, piękną mahoniową podłogę, łazienkę z osobną toaletą i balkon/taras.

Beach Cabana– luksusowe, dwupokojowe chatki położone bezpośrednio na plaży. Pokoje mają indywidualnie sterowaną klimatyzację, piękną marmurową podłogę, łazienkę z osobną toaletą i balkon/taras.

The Inn At English Harbour, Antigua, Bahamy

The Inn At English Harbour, Antigua. Wyżywienie

Hotelowe restauracje starają się używać jak najwięcej organicznych produktów. Większość owoców, warzyw i ziół pochodzi z przyhotelowego ogródka w którym są one hodowane. Hotel posiada dwie restauracje:

Terrace Restaurant w której działa Stone Bar, gdzie mozna zjeść dania kuchni międzynarodowej w różnych kombinacjach z potrawami kuchni karaibskiej. The Reef Restaurant leży na brzegu morza. Podczas oczekiwania na posiłek można obserwować jachty, które kotwiczą w zatoce. Kuchnia oferuje dania międzynarodowe i karaibskie. Raz w tygodniu organizowane są tutaj wieczorki z grillem i muzyką na żywo.

The Inn At English Harbour, Antigua, Bahamy

The Inn At English Harbour, Antigua. Sport i rozrywka

W hotelu najlepiej będą się czuli zwolennicy słodkiego leniuchowania. Można tutaj spędzić czas w hamaku zawieszonym między palmami w rajskim ogrodzie.

Można też korzystać z hotelowego SPA, który ma szczególnie szeroką ofertę masaży. Na terenie kompleksu znajduje się też kort tenisowy. Jeśli chce się zwiedzić pobliskie miasteczko turystyczne Nelson’s Dockyard, z hotelu wypływa co jakiś czas łódka, którą można tam dotrzeć.

The Inn At English Harbour, Antigua, Bahamy

The Inn At English Harbour, Antigua. Nasza opinia:

naszym zdaniem The Inn At English Harbour to wspaniałe miejsce dla osób, które cenią sobie prawdziwy wypoczynek w pięknym miejscu.

Najważniejsze atuty hotelu The Inn At English Harbour:

  • Spokojna okolica hotelu
  • Mały hotel z dobrym serwisem
  • Pokoje blisko plaży
  • Komfortowa atmosfera

Hotel The Inn At English Harbour dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu: The Inn At English Harbour

Back To Top