skip to Main Content

Fiesta Resort Sycylia

fiesta resort sycylia 5

Fiesta Resort Sicilia to hotel położony w pięknym tropikalnym ogródzie, który prowadzi wprost na plażę, fantazyjne baseny, międzynarodowa atmosfera, świetna kuchnia, bogaty program rozrywkowy oraz znakomite animacje dla dzieci stwarzają idealne warunki do wypoczynku dla całej rodziny.

Fiesta Resort Sycylia. Położenie

Hotel położony tuż przy prywatnej, zadbanej, piaszczysto-żwirkowo-kamienistej plaży z kamienistym zejściem do morza. Ponadto hotel znajduje się w odległości ok. 4 km od niedużej miejscowości Campofelice Di Roccella z kilkoma restauracjami, barami i sklepami i ok. 15 km od Cefalu, we wspaniałym, egzotycznym ogrodzie.

Fiesta Resort Sycylia. Dla Rodzin

Hotel ma bardzo bogaty program rozrywkowy oraz znakomite animacje dla dzieci, ponadto dzieci będą mogły skorzystać ze specjalnie wydzielonej części basenów, placu zabaw, animacji, minidisco, oraz miniklubu. Mimo wysokiego standardu zachowuje pogodny, wakacyjny klimat. W restauracji spróbować możemy dań w formie bufetu i á la carte, kuchni międzynarodowej, śródziemnomorskiej i sycylijskiej, dań wegetariańskich i  inne diety na zamówienie przed przyjazdem. Na terenie hotelu znajduje się sklepik z pamiątkami, pizzeria, bar przy plaży, sklep z pamiątkami, rozległy ogród, internet bezprzewodowy przy recepcji, pralnia, opiekunka do dziecka (na zamówienie), wypożyczalnia samochodów i rowerów.

Fiesta Resort Sycylia. Naszym zdaniem

Hotel jest idealny dla każdego! Dla lubiących aktywny wypoczynek na terenie hotelu znajdują się 3 korty tenisowe, tenis stołowy, minigolf, aerobik i wiele innych. Ponadto hotel oferuje wieczorne przedstawienia w amfiteatrze oraz całodzienne animacje dla dorosłych i dzieci.

Najważniejsze cechy hotelu:

  • idealny na rodzinne wakacje
  • bogaty program animacji
  • miniklub i minidisco
  • doskonała kuchnia i serwis hotelowy

Fiest Resort Sycylia. Galeria

Hotel Fiesta Resort Sicilia na Sycylii dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu: Fiesta Resort Sicilia

Back To Top