skip to Main Content

Fuerteventura Pogoda

Fuerteventura Pogoda

Fuerteventura to jedna z najczęściej odwiedzanych przez polskich turystów Wysp Kanaryjskich. Jej położenie praktycznie naprzeciwko Sahary sprawia, że jest ona wyjątkowo suchą i gorącą wyspą. Wysokie temperatury utrzymują się tutaj przez cały rok i wahają się od około 19 st. C w miesiącach zimowych do nawet 27 st. C w miesiącach letnich. Wydawać by się mogło, że 27 st. C to nie dużo a jednak na Fuerteventurze jest bardzo gorąco. Głównie dlatego, że odczuwalna temperatura jest zaniżana przez wiatr, który wieje tam praktycznie cały czas. Wiat jest z resztą wybawieniem dla turystów. W momentach gdy wiatr ustaje odczuwalna temperatura rośnie do ponad 30 stopni!!! Słońce na Fuerteventurze jest niemal pionowo nad głową, a jego promienie smagają przyjemnie ciało. Bardzo łatwo jest o poparzenie słoneczne i udar właśnie ze względu na to, że przez wiejący wiatr nie czuje się tak bardzo słońca! Wychodząc z hotelu, nie zapomnijcie o nakryciu głowy i kremach z filtrem!
Jeśli szukasz wyjazdów na Fuerteventurę skontkatuj się z nami. Wybierzemy idealną ofertę dla Ciebie i twoje rodziny. Kontakt

Taka pogoda sprawia, że Fuerteventura jest wręcz wymarzona do aktywnego wypoczynku. To wspaniałą wyspa na Windsurfing, Kite piesze wycieczki czy kolarstwo! Wiatr przyjemnie ochładza ciało, a Słońce przygrzewa skórę – idealna pogoda. Świeże i rześkie powietrze znad oceanu niesie za sobą ogromne ilości jodu, stąd też pobyt na Wyspach Kanaryjskich bardzo polecany jest alergikom, astmatykom i osobom z problemami oddechowymi. Więcej informacji chętnie przekażą Ci nasi konsultanci. Kontakt

NA SKRÓTY

Plaża i Słońce

Tak w dwóch słowach można okeślić tę piekną wyspę. Ciągnące się kilometrami piękne wybrzeża to wspaniałe mejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Ja ty i my!

Fuerteventura bardzo często wybierana jest zarówo przez pary jak i rodziny z dziećmi, a nawet miłośników samotnego wypoczynku. W zależności od hotelu i loklaizacji na wyspie kazdy znajdzie cos dla siebie!

POLECANE HOTELE NA FUERTEVENTURZE

Ceny hoteli i wyjazdów

Ceny wyjazdów na Fuerteventurę zaczynają się już znacznie poniżej 2000 zł. To jedna z tańszych wysp Kanaryjskich i naprawdę nietrudno złowić na niej cenową „perełkę”. Przedstawiamy najlepsze cenowo oferty wyjazdów, które możecie zarezerwować bezpośrednio na naszej stronie.
Na wyspie znajduje się tez kilka hoteli o wysokim standardzie i również dobrej cenie. Jeśli takich ofert właśnie szukacie zapraszamy do nas: Kontakt. Wszystkie już widzieliśmy, wizytowaliśmy i testowaliśmy specjalnie dla Was – naszych klientów.

Fuerteventura Pogoda

Miesiąc I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura w ciągu dnia [st. C] 19 19 20 21 23 24 27 27 26 24 21 19
Temperatura w nocy  [st. C] 12 12 13 13 15 16 18 19 17 15 13 13
Temperatura wody  [st. C] 18 18 17 17 18 20 21 21 22 22 20 19
Godziny słońca dziennie 6 7 8 8 9 9 10 10 8 7 6 5
Liczba dni deszczowych 3 2 1 1 1 0 0 0 0 1 3 3

Dla kogo Fuerteventura?

Dla rodzin: Wyspa ma jedne z najładniejszych plaż w całym archipelagu. Dzieci świetnie bawią się w miękkim piasku bądź taplają w basenach. Warto zauważyć, że Fuerteventura oferuje hotele o dość wysokim standardzie. Nawet w obiektach 3* spędzisz miłe wakacje z rodziną. Pewnym minusem dla dzieci może być wiejący wiatr ale przy odpowiedniej profilaktyce – wycieranie uszu i głowy po wyjściu z wody na wiatr, nie ma mowy o chorobowych nieprzyjemnościach.

Do zwiedzania: tutaj opinie są podzielone. Dla jednych wulkaniczny charakter wyspy to gwarancja niezapomnianych widoków i  pięknych krajobrazów a dla innych wyspa wydaje się trochę nudna. Warto sprawdzić samemu!

Dla sportowców: ISTNY RAJ. Na Fuerteventurze odbywają się największe i najważniejsze zawody windrurfingowe i kite. Wielkie plaże i mnóstwo renomowanych szkół tych sportów to wielki plus wyspy. Na Fuerteventurę przyjeżdżają też z całego świata miłośnicy triathlonu, kolarstwa i biegania. Bardzo dobre asfaltowe drogi dla kolarzy i przyjemna temperatura – to jest to!

Wiesz już, że Fuerteventura to kierunek dla Ciebie i Twojej rodziny. Wybór najlepszego hotelu w korzystnej cenie pozostaw specjalistom. Kontakt

Fuerteventura Pogoda. Zamów ofertę:


IMIĘ I NAZWISKO (wymagane)

E-MAIL (wymagane)

TELEFON (wymagane)

WIADOMOŚĆ

Nasi konsultanci czekają na twoje pytania:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Przed wyjazdem koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat konkretnego kierunku podróży zamieszczonych na stronach MSZ w przewodniku:
Polak za Granicą.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają
jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Opis hotelu ma charakter orientacyjny. Szczegółowy opis hotelu załączony będzie do finalnej oferty oraz dokumentów rezerwacyjnych.

Back To Top