skip to Main Content

Citta Del Mare 3*, Sycylia

Citta del Mare to położony fantastycznie nad samym morzem rozległy kompleks hotelowy w pięknym zielonym parku, oferujący znakomicie zaplanowany i pełen atrakcji pobyt. Raj dla aktywnych!

Cita del Mare, Sycylia. Położenie

Hotel położony nad zatoką Castellamare, ok. 7 km od niedużej miejscowości TERRASINI, we wspaniałym, egzotycznym parku; ok. 19 km od portu lotniczego w Palermo; przystanek autobusowy w pobliżu hotelu; położony na powierzchni ok. 27 ha z otaczającym go parkiem.

Citta del Mare, Sycylia. Dla Rodzin

Uważany za najlepszy na Sycylii team animatorów zabawia Gości od rana do wieczora pełnymi fantazji i humoru występami i konkursami, szczególnie dbając o dobry humor najmłodszych turystów. W hotelu znajdują się  brodziki dla dzieci, oraz bogata oferta sportowa m.in. 4 korty tenisowe , siatkówka, koszykówka, minigolf, tenis stołowy, grupowe lekcje tenisa, gimnastyki, aerobiku, tańca; bardzo bogaty program włoskich animacji, zajęcia sportowe, programy rozrywkowe w amfiteatrze, dyskoteka, znakomicie przygotowane zajęcia i zabawy dla dzieci i młodzieży.

Citta del Mare, Sycylia. Naszym zdaniem

Naszym zdaniem hotel Citta del Mare to idealna propozycja dla aktywnych! Bogata oferta sportowa, duża ilość basenów w tym basen olimpijski i całodzienne animacje to z pewnością szczególne zalety tego hotelu! Hotel opisywany jest jako mini miasteczko turystyczne, ponieważ na jego terenie znajdują się 3 restauracje, 2 pizzerie, 6 barów, lodziarnia, butik, jubiler, bazar, kiosk, poczta; centrum konferencyjne dla 500 osób, wielki tropikalny ogród, fryzjer, opiekunka do dziecka (na zamówienie).

Wyżywienie

Standard

Dla rodzin

Ogółem

Citta del Mare, Sycylia. Galeria

Hotel Citta del Mare na Sycylii dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu: Citta Del Mare

Przed wyjazdem koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat konkretnego kierunku podróży zamieszczonych na stronach MSZ w przewodniku:
Polak za Granicą.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają
jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Opis hotelu ma charakter orientacyjny. Szczegółowy opis hotelu załączony będzie do finalnej oferty oraz dokumentów rezerwacyjnych.

Materiał reklamowy. Dzięki reklamom możemy pisać!

Back To Top