skip to Main Content

Gran Atlantis Bahia Real 5*, Fuerteventura

Gran Atlantis Bahia Real

Gran Atlantis Bahia Real, najbardziej luksusowy hotel na wyspach, jeden z najlepszych w Europie – zdecydowanie dla najbardziej wymagających. Prawdziwa oaza spokoju i komfortu otoczona lazurowym oceanem oraz błękitem nieba. 

Gran Atlantis Bahia Real, Fuerteventura. Położenie

Hotel położony w popularnym kurorcie Corralejona, tuż przy słynnym Parku Narodowym Las Dunas. Bezpośrednio przy białej plaży na której znajduje się Coco Beach Fuerteventura – ekskluzywny klub plażowy z rewelacyjnym widokiem na wyspy Lanzarote i Lobos.

Gran Atlantis Bahia Real, Fuerteventura. Dla wymagających

Hotel gwarantuje najwyższe światowe standardy serwisu. Wielokrotnie nagradzany, słynie z doskonałej kuchni, która zadowoli gusta światowych smakoszy. Jedna z hotelowych restauracji została odznaczona gwiazdką Michelin przyznawaną najlepszym europejskim lokalom. Przepiękne pokoje wyposażone są w stylowe meble i gustowne dodatki. Dla pełnego komfortu przygotowano menu poduszkowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Na terenie hotelu znajduje się Bahia Vital SPA znany ze swojego profesjonalnego personelu i  różnorodności zabiegów. Goście będą mile zaskoczeni prezentem-niespodzianką na początku i na końcu pobytu. Odkryj prawdziwy klejnot Wysp Kanaryjskich!

Gran Atlantis Bahia Real, Fuerteventura. Naszym zdaniem

Naszym zdaniem hotel Gran Atlantis Bahia Real, jest idealnym hotelem dla rodzin lubiących wyższy standard. Hotel zapewnia specjalnie menu dla dzieci, oraz oddzielny podgrzewany brodzik. Ekskluzywne i nowoczesne SPA to raj dla duszy i ciała a wspaniała kuchnia i duży wybór restauracji w tym jedna z gwiazdką Michelin z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Wyżywienie

Standard

Dla rodzin

Ogółem

Gran Atlantis Bahia Real, Fuerteventura. Galeria

Hotel Gran Atlantis Bahia Real na Fuerteventurze dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu Gran Atlantis Bahia Real

Przed wyjazdem koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat konkretnego kierunku podróży zamieszczonych na stronach MSZ w przewodniku:
Polak za Granicą.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają
jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Opis hotelu ma charakter orientacyjny. Szczegółowy opis hotelu załączony będzie do finalnej oferty oraz dokumentów rezerwacyjnych.

Materiał reklamowy. Dzięki reklamom możemy pisać!

Back To Top