skip to Main Content

Riu Oliva Village 4*, Fuerteventura

Riu Oliva Village

Riu Oliva Village położony jest nad oceanem, tuż przy szerokiej, piaszczystej plaży przechodzącej w piaszczyste wydmy Corralejo Dunes.  Cały resort RIU w Correlejo jest jedynym ośrodkiem na Fuerteventurze polołożonym tuż przy wydmach i w rezerwacie przyrody.

Riu Oliva Village, Fuerteventra. Położenie

Hotel położony jest tuż przy łagodnie opadającej do morza piaszczystej plaży Playa de Corralejo ze słynnymi wydmami Corralejo. Niedaleko hotelu znajduje się centrum Corralejo, do którego dojechać możemy autobusem z przystanku obok hotelu. Cały resort RIU w Correlejo jest jedynym ośrodkiem na Fuerteventurze polołożonym tuż przy wydmach i w rezerwacie przyrody.

Riu Oliva Village, Fuerteventura. Dla Rodzin

Jeżeli szukacie rozrywki na wakacje to hotel Riu Oliva Village będzie idealnym wyborem! Hotelowy program animacyjny oferuje szereg atrakcji i sportów dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Możecie skorzystać z centrum sportowego, zagrać w siatkówkę na plaży czy po prostu odpocząć na plaży. Hotelowe atrakcje zagwarantują ekscytujący czas zarówno dzieciom (miniklub, plac zabaw, brodziki, minidyskoteka), jak i dorosłym (siatkówka plażowa, shuffleboard czy zajęcia fitness). W ramach codziennych programów animacyjnych czekają gry, rodzinne zawody i specjalne pokazy dla najmłodszych. Dorośli mogą dodatkowo wziąć udział w zajęciach w klubie hobbystycznym i pobawić się w dyskotece. Po emocjonującym dniu warto skorzystać z masaży i zabiegów kosmetycznych.

Riu Oliva Village. Naszym zdaniem

Naszym zdaniem hotel Riu Oliva Village to hotel idealny dla rodzin z dziećmi. Czas możemy spędzić odpoczywając cały dzień przy basenie lub aktywnie  uprawiając sporty wodne takie jak windsurfing, surfing, nurkowanie i kitesurfing. Jego wielkim atutem jest ogród z 2 jacuzzi i 2 basenami ze słodką wodą. Ze stylowych, wygodnych pokojów rozciąga się widok na ocean. Gości przyciąga przede wszystkim znakomita oferta All inclusive oraz lokalizacja obiektu przy wydmach rezerwatu przyrody. Jeśli chcesz spędzić wakacje w części Corralejo tuż przy wydmach rezerwatu to resort RIU jest naprawdę jedynym i najlepszym wyborem.

MOCNE STRONY HOTELU
  • Najatrakcyjniejsza lokalizacja w rezerwacie przyrody Corralejo
  • Przy 11-kilometrowej plaży i wydmach
  • Animacje dla dzieci RiuLand
  • Dobra komunikacja z centrum miasta

Wyżywienie

Standard

Dla rodzin

Ogółem

Riu Oliva Village, Fuerteventura. Galeria

Hotel Riu Oliva Village na Fuerteventurze dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu: Riu Oliva Village

Przed wyjazdem koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat konkretnego kierunku podróży zamieszczonych na stronach MSZ w przewodniku:
Polak za Granicą.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają
jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Opis hotelu ma charakter orientacyjny. Szczegółowy opis hotelu załączony będzie do finalnej oferty oraz dokumentów rezerwacyjnych.

Materiał reklamowy. Dzięki reklamom możemy pisać!

Back To Top