skip to Main Content

Astir Odysseus 5*, Grecja

Hotel Astir Odysseus położony jest w Tigaki – urokliwym i spokojnym kurorcie, znajdującym się w niewielkiej odległości od miasta Kos. Turyści wybierają ten resort ze względu na położenie bezpośrednio przy pięknej piaszczysto-żwirowej plaży, w zadbanym ogrodzie.

Astir Odysseus, Kos. Położenie

Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży ok. 4 km od centrum Tigaki ze sklepami, restauracjami i barami, ok. 200 m od drogi lokalnej, ok. 5 km od miasta Kos. Dodatkowo przystanek autobusowy znajduje się ok. 200 m od hotelu.

Astir Odysseus, Kos. Dla Rodzin

Liczne atrakcje hotelowe, możliwość uprawiania sportów i przyjemne animacje sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Dumą hotelu jest piękny basen zaprojektowany w kształcie laguny. Na najmłodszych czeka miniklub, pokój i plac zabaw oraz ogródek edukacyjny, w którym mogą pielęgnować własnoręcznie posadzone rośliny. Wyśmienite, bardzo urozmaicone posiłki i doskonały serwis sprawiają, że jest to idealne miejsce na udane rodzinne wakacje.

Astir Odysseus, Kos. Naszym zdaniem

Naszym zdaniem hotel Astri Odysseus jest idealny dla rodzin oraz dla osób mających wysokie wymagania. W hotelu znajduje się restauracja główna Achilles serwowane są tam dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa i grecka, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie a także dieta bezglutenowa. Dodatkowo znajduje się tu kilka restauracji  á la carte i aż 3 bary.

 

Zalety hotelu:

  • Bezpośrednio przy pięknej, piaszczysto-żwirowej plaży
  • Luksusowe pokoje, także z dostępem do basenu
  • Darmowe Wi-Fi
  • Basen w kształcie laguny

Wyżywienie

Standard

Dla rodzin

Ogółem

Astir Odysseus, Kos. Galeria

Hotel Astir Odysseus na Kos dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu: Astir Odysseus

Przed wyjazdem koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat konkretnego kierunku podróży zamieszczonych na stronach MSZ w przewodniku:
Polak za Granicą.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają
jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Opis hotelu ma charakter orientacyjny. Szczegółowy opis hotelu załączony będzie do finalnej oferty oraz dokumentów rezerwacyjnych.

Materiał reklamowy. Dzięki reklamom możemy pisać!

Back To Top