skip to Main Content

THB Tropical Island Resort 4*, Lanzarote

Hotel THB Tropical Island to wakacyjny kompleks THB Tropical, który składa się z dwóch siostrzanych hoteli zbudowanych w formie wioski turystycznej. Kameralne budynki otoczone są pięknym ogrodem z basenami i malowniczym strumieniem.

THB Tropical Island, Lanzarote. Położenie

Hotel położony jest około 900 m od centrum turystycznej miejscowości Playa Blanca z barami, restauracjami i sklepami,  30 km od portu lotniczego w Arrecife. Dodatkowo przy hotelu znajduje się przystanek autobusowy. Hotel leży około 700m od plaży Playa Dorada z łagodnym zejściem do morza.

THB Tropical Island, Lanzarote. Dla Rodzin

Na terenie całego kompleksu znajduje się  1 główny basen ze zjeżdżalnią, 8 mniejszych basenów w tym 4 sezonowo podgrzewane, słodka woda, 4 brodziki dla dzieci, słodka woda, jacuzzi, przy basenach bezpłatne parasol.Dla lubiących aktywny wypoczynek rzutki, bilard, siatkówka plażowa, koszykówka, piłka nożna, siłownia; plac zabaw dla dzieci. Dodatkowo w hotelu znajduje się miniklub (6-12 lat), odbywają się również animacje dla dorosłych i dzieci: zajęcia sportowe, przedstawienia, gry i zabawy.

THB Tropical Island, Lanzarote. Naszym zdaniem

Ten hotel trafia w gusta wszystkich! Do wyboru dwa większe baseny lub kilka mniejszych. Dla aktywnych przygotowano liczne atrakcje sportowe, pełen relaks zapewnia hotelowe centrum wellness. Idealne miejsce na spokojne rodzinne wczasy: przestronne, zadbane apartamenty mogą wygodnie pomieścić rodzinę, dodatkowo mają wyposażone aneksy kuchenne. Dodatkowo na terenie hotelu znajduje się strefa Premium dla dorosłych : duży basen, łóżka balijskie, bar przy basenie.

 

Mocne strony hotelu:

  • polecany dla rodzin
  • apartamenty dla 6 osób
  • kompleks basenowy, zjeżdżalnia
  • animacje dla dzieci, miniklub
  • blisko centrum i plaży
  • strefa tylko dla dorosłych

Wyżywienie

Standard

Dla rodzin

Ogółem

THB Tropical Island, Lanzarote. Galeria

Hotel THB Tropical Island na Lanzarote dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu: THB Tropical Island

Przed wyjazdem koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat konkretnego kierunku podróży zamieszczonych na stronach MSZ w przewodniku:
Polak za Granicą.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają
jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Opis hotelu ma charakter orientacyjny. Szczegółowy opis hotelu załączony będzie do finalnej oferty oraz dokumentów rezerwacyjnych.

Materiał reklamowy. Dzięki reklamom możemy pisać!

Back To Top