skip to Main Content

Barcelo Hydra Beach Resort 5*, Peloponez

Idealna propozycja dla miłośników pięknych krajobrazów, urokliwych miejsc i wysokiego standardu. Hotel firmowany jest przez znaną i lubianą w Polsce międzynarodową sieć hotelową Barcelo Hotels and Resorts, docenianą za nieodmiennie dobry styl i profesjonalny serwis.

Barcelo Hydra Beach Resort, Peloponez. Położenie

Hotel leży w spokojnym zakątku historycznej krainy Agrolidy, otoczony jest dużym ogrodem. Hotel posiada 3 plaże, żwirkowe, łagodne zejście do morza, wyróżnione certyfikatem Błękitna Flaga, dojście przez infrastrukturę hotelową, bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki.

Barcelo Hydra Beach Resort, Peloponez. Dla Par

Hotel firmowany jest przez znaną i lubianą w Polsce międzynarodową sieć hotelową Barcelo Hotels and Resorts, docenianą za nieodmiennie dobry styl i profesjonalny serwis. Hotel leży w spokojnym zakątku historycznej krainy Agrolidy, otoczony jest dużym ogrodem. Do dyspozycji Gości jest przepiękny basen typu infinity, a także hotelowe centrum wellness eleganckie i nowoczesne, z widokiem na morze, z bogatą ofertą masaży i zabiegów kosmetycznych.

Barcelo Hydra Beach Resort, Peloponez. Naszym zdaniem

Hotel Barcelo Hdra Beach Resort jest idealny dla osób chcących spędzić romantyczny czas we dwoje jak i dla rodzin z dziećmi. DLa lubiących luksusy hotel przewiduje opcję Ultra All Inclusive. Eleganckie spa z darmowym dostępem dla gości raz w tygodniu zadba o państwa idealny wypoczynek.

 

Najważniejsze atuty hotelu:

  • idealny dla par
  • profesjonalne centrum wellness i spa z widokiem na morze
  • spokojna, urokliwa okolica
  • przestronne pokoje

Wyżywienie

Standard

Dla rodzin

Ogółem

Barcelo Hydra Beach Resort, Peloponez. Galeria

Hotel Barcelo Hydra Beach Resort w Grecji dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu: Barcelo Hydra Beach Resort

Przed wyjazdem koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat konkretnego kierunku podróży zamieszczonych na stronach MSZ w przewodniku:
Polak za Granicą.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają
jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Opis hotelu ma charakter orientacyjny. Szczegółowy opis hotelu załączony będzie do finalnej oferty oraz dokumentów rezerwacyjnych.

Materiał reklamowy. Dzięki reklamom możemy pisać!

Back To Top