skip to Main Content

Dunas Mirador Maspalomas 3*, Gran Canaria

Dunas Mirador Maspalomas to hotel  ze świetną wakacyjną atmosferą, jest znakomitym wyborem na wakacje z rodziną.  Cieszy się dobrymi opiniami, chwalony jest za wysoki standard i jakość usług.

Dunas Mirador Maspalomas, Gran Canaria. Położenie

Atutem hotelu Dunas Mirador jest doskonała lokalizacja – obiekt leży na wzgórzu, w malowniczej, południowej części wyspy, w pobliżu centrum miasta. W bliskiej odległości znajdują się galeria handlowa i piaszczyste plaże Maspalomas. Hotel zapewnia bezpłatny dowóz do pięknej plaży Maspalomas ze słynnymi wydmami – wizytówki Gran Canarii.

Dunas Mirador Maspalomas, Gran Canaria. Dla Rodzin

Rano i wieczorem rozrywki dostarcza program animacyjny: występy i muzyka na żywo. Dla najmłodszych przeznaczono specjalne strefy, tj. oddzielny brodzik, miniklub i plac zabaw. W restauracji – dania w formie bufetu, kuchnia hiszpańska i międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie; bar przy basenie, bar Saloon w lobby; kantor, bankomat, przechowalnia bagażu, taras z widokiem na basen, nieduży ogród.

Dunas Mirador Maspalomas, Gran Canaria. Naszym zdaniem

Naszym zdaniem hotel idealnie nadaje się na rodzinne wakacje. Każdy członek rodziny znajdzie tu coś dla siebie. Dla najmłodszych miniklub a dla starszych animacje oraz wiele sportów, między innymi:tenis stołowy, petanka, boule, rzutki, aerobik, szachy ogrodowe oraz sporty wodne. Dodatkowo dwa razy w tygodniu odbywają się profesjonalne występy.

Zalety hotelu:

  • wakacje z dziećmi
  • przestronne, zadbane pokoje
  • bezpłatny dowóz do plaży Maspalomas
  • jacuzzi
  • animacje dla dzieci
  • dobra kuchnia

Wyżywienie

Standard

Dla rodzin

Ogółem

Dunas Mirador Maspalomas, Gran Canaria. Galeria

HotelbDunas Mirador Maspalomas na gran Canarii  dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu: Dunas Mirador Maspalomas

Przed wyjazdem koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat konkretnego kierunku podróży zamieszczonych na stronach MSZ w przewodniku:
Polak za Granicą.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają
jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Opis hotelu ma charakter orientacyjny. Szczegółowy opis hotelu załączony będzie do finalnej oferty oraz dokumentów rezerwacyjnych.

Materiał reklamowy. Dzięki reklamom możemy pisać!

Back To Top