skip to Main Content

Los Zocos 3,5*, Lanzarote

los zocos

Na Gości Los Zocos czekają praktycznie wyposażone apartamenty, zapewniające wygodny pobyt. Ciekawe animacje są gwarancją dobrej zabawy od rana do wieczora, a profesjonalna i pomocna obsługa jest jednym z walorów hotelu. Pobliska plaża Las Cucharas jest szczególnie lubiana przez miłośników windsurfingu. Urodę okolicy doceniła nawet hiszpańska rodzina królewska i ma tu swoją letnią willę.

Los Zocos, Lanzarote. Położenie

Hotel położony we wschodniej części wyspy, ok. 500 m od centrum Costa Teguise, w pobliżu licznych sklepów, barów i restauracji, w spokojnym miejscu, blisko Akwarium, ok. 1,5 km od aquaparku, ok. 10 km od stolicy wyspy  Arrecife. Plaża Playa Las Cucharas położona jest ok. 200m od hotelu.

Los Zocos, Lanzarote. Dla Rodzin

Hotel zapewni ciekawie spędzony czas dzieciom jak i dorosłym. Dla najmłodszych wydzielony jest specjalny basen, brodzik, miniklub oraz plac zabaw. Animatorzy organizują dla  najmłodszych sporty wodne, gry i zabawy w basenie. Hotel przewidział także specjalne menu dla dzieci i lody w barze przy basenie! Dla dorosłych animatorzy przygotowali szeroką listę sportów aby osoby lubiące aktywnie spędzać wakacje nie musiały wychodzić z hotelu. Na terenie hotelu organizowane jest strzelectwo, łucznictwo, gry w piłę nożną i siatkówkę, minigolf, tenis, gry w basenie i water polo. Wieczorem również nie brakuje tutaj atrakcji. Profesjonalne występy, dyskoteka, muzyka na żywo oraz liczne konkursy zapewnią dobrą zabawę i niezapomniane wspomnienia.

Los Zocos, Lanzarote. Naszym zdaniem

Położony w centrum, tuż przy plaży w przepieknym ogrodzie z palmami i kwiatami. W recepcji znajduje się przejście do małego centrum handlowego gdzie znajduje się supermarket, perfumeria, pamiątki, biżuteria oraz kantor.

Zalety oferty

  • wakacje z dziećmi
  • blisko plaży i centrum
  • 3 baseny, miniklub, urozmaicone animacje
  • duże, praktycznie urządzone apartamenty

Wyżywienie

Standard

Dla rodzin

Ogółem

Los Zocos, Lanzarote. Galeria

Los Zocos 3
Los Zocos 4
Los Zocos 2
Los Zocos 5

Hotel Los Zocos na Lanzarote dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Sprawdź inne nasze bestsellery tutaj

Przed wyjazdem koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat konkretnego kierunku podróży zamieszczonych na stronach MSZ w przewodniku:
Polak za Granicą.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają
jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Opis hotelu ma charakter orientacyjny. Szczegółowy opis hotelu załączony będzie do finalnej oferty oraz dokumentów rezerwacyjnych.

Materiał reklamowy. Dzięki reklamom możemy pisać!

Back To Top