skip to Main Content

Admiral & Captains Complex 3*, Zakynthos

Hotel Captain’s jest bardzo popularny na polskim rynku. Przybywających tu turystów pozytywnie zaskakuje piękny widok na zatokę. Od największego miasta wyspy dzieli gości tylko kilka kilometrów.  Wielu urlopowiczów z niecierpliwością czeka na wakacyjne spotkania z kulturą grecką, czyli wieczory, podczas których rozbrzmiewa tradycyjna, grecka muzyka. Dużym atutem obiektu jest dobry stosunek jakości do ceny. Hotel Captain’s to idealne miejsce na spokojny wypoczynek w pięknym otoczeniu wyspy

Admiral & Captains Complex, Zakynthos. Położenie

Hotel jest położony w spokojnej miejscowoci Argassi, pośród drzew na zboczu wzgórza, skąd roztacza się piękny widok na stolicę wyspy – miasto Zakynthos oraz zatokę oddzielającą wyspę od półwyspu Peloponez. Argassi było pierwszym kurortem turystycznym na wyspie, chętnie wybieranym również dzisiaj. Zabudowa miejscowości skupia się wzdłuż lini brzegowej. Droga przebiegająca przez Argassi prowadzi na półwysep Vassilikos, gdzie znajdują się najpiękniejsze plaże na wyspie. Argassi najchętniej odwiedzają rodziny z dziećmi oraz pary. Znajduje się tu wąska piaszczysto – żwirkowa plaża, w odległości 500 m od hotelu. Przy głównej ulicy, w oddalonej 400m od hotelu można znaleźć wiele sklepów, tawern, pabów. Lotnisko jest oddalone o 5km od Argassi, transfer z lotniska zajmuje ok. 20min.

Admiral & Captains Complex, Zakynthos. Dla młodych i rodzin

Hotel polecany zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i z uwagi na bliskość rozrywek w centrum Argassi oraz samym Zakhyntos dla osób młodych. Na terenie hotelu znajduje się restauracja serwująca dania kuchni greckiej i międzynarodowej, snack bar przy basenie hotelu Captains i Admiral, 3 drink bary przy recepcji hotelu Captains, Admiral i Commodore, grill – barbecue. Dla najmłodszych brodzik przy basenie, plac zabaw, animacje w języku polskim, na wzgórzu na północ od kurortu znajduje się wesołe miasteczko Fun Castle, mini zoo, letnie kino oraz mini golf. Dodatkowo organizowane są wieczory rozrywkowe z karaoke, kabaretami i quizami, dostępne dla Klientów całego kompleksu.

Admiral & Captains Complex, Zakynthos. Naszym zdaniem

Hotel oferuje bogaty program rozrywkowy taki jak wieczór grecki, animacje, wieczór grillowania i karaoke. Jest również idealny dla rodzin z dziećmi ze względu na atrakcje dla dzieci oraz polskojęzycznych animatorów. Wspaniała grecka kuchnia i bliskość do centrum sprawia, że hotel ten jest idealną propozycją na wyjazd.

Zalety hotelu:

  • idealny dla rodzin z dziećmi
  • idealny dla młodych
  • bliskość do centrum
  • prawie wszystkie pokoje są z widokiem na morze
  • wspaniała kuchnia
  • bogaty program animacyjny

Wyżywienie

Standard

Dla rodzin

Ogółem

Admiral & Captains Complex, Zakynthos. Galeria

Hotel Admiral & Captains Complex na Zakynthos dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu:Admiral & Captains Complex

Przed wyjazdem koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat konkretnego kierunku podróży zamieszczonych na stronach MSZ w przewodniku:
Polak za Granicą.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają
jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Opis hotelu ma charakter orientacyjny. Szczegółowy opis hotelu załączony będzie do finalnej oferty oraz dokumentów rezerwacyjnych.

Materiał reklamowy. Dzięki reklamom możemy pisać!

Back To Top