skip to Main Content

H10 Playa Esmeralda 4*, Fuerteventura

Komfortowy hotel znanej sieci H10 wybudowany w stylu arabskim. Obiekt składa się z siedmiopiętrowego budynku głównego oraz 4 pięciopiętrowych budynków bocznych i położony jest przy długiej, łagodnie opadającej, piaszczystej plaży w Costa Calma . W hotelu goście mają do dyspozycji restaurację z tarasem oraz 3 bary. Rozrywki całym rodzinom dostarczą animacje dzienne i wieczorne, pokazy tańca oraz muzyka grana na żywo, a dla najmłodszych przygotowana jest minidyskoteka, osobny brodzik, plac zabaw oraz miniklub.

H10 Playa Esmeralda, Fuerteventura. Położenie

Hotel w stylu arabskim położony bezpośrednio przy długiej, łagodnie opadającej, piaszczystej plaży w Costa Calma, zaledwie 2 km od centrum miasta z niewielkimi kafejkami, sklepami i restauracjami oferującymi kuchnią włoską, francuską i chińską. Ośrodek konceptu Plażometr, oprócz bliskości najpiękniejszej plaży w okolicy, zapewnia ciekawy program animacyjny i urozmaiconą ofertę sportową dla całych rodzin. Jego atut stanowi także bogate zaplecze wellness – sauny, masaże sportowe, La Kamień Therapy, masaż tajski czy drenaż limfatyczny. Hotel Playa Esmeralda jest idealną bazą wypadową na długie spacery po plaży Playa Barca oraz świetnym wyborem na rodzinne wakacje.

H10 Playa Esmeralda, Fuerteventura.

Hotel idealnie pasuje zarówno dla młodych ludzi szukających atrakcji jak i dla rodzin z dziećmi. Położenie bezpośrednio przy długiej, piaszczystej plaży i zaledwie 2 km od centrum z niewielkimi kafejkami, sklepami i restauracjami oferującymi kuchnią włoską, francuską i chińską. Na terenie hotelu prowadzone są programy animacyjne w dzień oraz w nocy, dyskoteki, pokazy tańca oraz muzyka na żywo. W cenie klienci mogą również skorzystać z bogatej oferty sportowej i spa. W cenie: sala gimnastyczna, zajęcia fitness, aerobik, łucznictwo, sauna, sauna fińska,łaźnia parowa. Dodatkowo płatne są: kort tenisowy z oświetleniem, żeglarstwo, łódki typu banan, kitesurfing, windsurfing, wypożyczalnia sprzętu sportowego, sprzęt do nurkowania, szkoła nurkowania, minigolf, masaż sportowy. Na terenie hotelu znajduje się restauracja główna Jandia z tarasem i widokiem na morze, 3 bary: bar Parotts, bar z przekąskami Maxorata oraz disco bar Pajara. Dla dzieci przewidziane sa specjalne wysokie krzesełka, brodzik, plac zabaw, minidisco oraz animacje. Hotel o wysokim standardzie, w bliskiej odległości jedna z najpiękniejszych plaż Sotavento. W pobliżu hotelu co roku obywają się mistrzostwa świata w windsurfingu. Polecamy dla każdego! Zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby chcące się zrelaksować znajdą tu coś dla siebie.

H10 Playa Esmeralda, Fuerteventura. Naszym zdaniem

Atuty hotelu
– bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży
– eleganckie i stylowe pokoje
– renomowana sieć hotelowa Sentido
– urządzony w stylu kolonialnym
– wysoko oceniany przez Klientów z całej Europy
– świetny serwis wyróżniony wieloma certyfikatami m. in. TripAdvisor, Zoover, a na dodatek marka Sentido

Wyżywienie

Standard

Dla rodzin

Ogółem

H10 Playa Esmeralda, Fuerteventura. Galeria

Hotel H10 Playa Esmeralda na Fuerteventurze dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu: H10 Playa Esmeralda

Przed wyjazdem koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat konkretnego kierunku podróży zamieszczonych na stronach MSZ w przewodniku:
Polak za Granicą.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają
jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Opis hotelu ma charakter orientacyjny. Szczegółowy opis hotelu załączony będzie do finalnej oferty oraz dokumentów rezerwacyjnych.

Materiał reklamowy. Dzięki reklamom możemy pisać!

Back To Top