skip to Main Content

Spice Lanzarote

Spice Lifestyle Resort to ośrodek wyłącznie dla osób dorosłych i par usytuowany w Puerto del Carmen. Na terenie ośrodka nie ma obowiązku noszenia odzieży i jest to doskonałe miejsce do poznania ciekawych ludzi.

Spice Lanzarote. Położenie

Hotel znajduje się na Wyspach Kanaryjskich. Przy przepięknym archipelagu w pobliżu zachodniego wybrzeża Afryki przez co występują tu najniższe opady w Europie a promienie słońca ogrzewają Lanzarote przez cały rok. Hotel znajduje się tuż przy plaży.

Spice Lanzarote. Tylko dla dorosłych!

Hotel oferuje znacznie więcej niż normalne hotele. Goście tutaj mogą się poczuć całkowicie wolni. Hotel jest idealny dla osób chcących przebywać w bezpiecznym środowisku gdzie nikt nie wstydzi się swojej seksualności. Hotel dba o jak najwyższy poziom usług i udogodnień, biorą pod uwagę wszystkie rzeczy potrzebne do zapewnienia każdej osobie niezapomnianych wakacji na całe życie. Zespół Spice zadba aby radość i przyjemność były najważniejsze podczas pobytu tutaj.

Na terenie hotelu znajdują się przepiękne białe apartamenty, położone wokół basenów, ogrodu i tarasu słonecznego. Ogromne jacuzzi, klub, oraz pokój zabaw są idealną propozycją dla osób szukających wrażeń. Dla osób lubiących spokój hotel zapewnia intymną atmosferę. Hotel Spice to raj dla naturystów, oraz par szukających urozmaicenia podczas wakacji. W restauracji goście znajdą pełną gamę dań kuchni z całego świata. W barze, oraz restauracji serwowane są przepyszne drinki.

Spice Lanzarote. Naszym zdaniem

Naszym zdaniem hotel Citta del Mare to idealna propozycja dla aktywnych! Bogata oferta sportowa, duża ilość basenów w tym basen olimpijski i całodzienne animacje to z pewnością szczególne zalety tego hotelu! Hotel opisywany jest jako mini miasteczko turystyczne, ponieważ na jego terenie znajdują się 3 restauracje, 2 pizzerie, 6 barów, lodziarnia, butik, jubiler, bazar, kiosk, poczta; centrum konferencyjne dla 500 osób, wielki tropikalny ogród, fryzjer, opiekunka do dziecka (na zamówienie).

Wyżywienie

Standard

Dla par

Ogółem

Spice Lanzarote. Galeria

Hotel  Spice Lanzarote dostępny jest zarówno w pakiecie z przelotem, jak i bez przelotu. Szczegółowe oferty wyjazdów przedstawią Państwu nasi konsultanci:

t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Oficjalna strona hotelu: Spice Lanzarote

Przed wyjazdem koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat konkretnego kierunku podróży zamieszczonych na stronach MSZ w przewodniku:
Polak za Granicą.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają
jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Opis hotelu ma charakter orientacyjny. Szczegółowy opis hotelu załączony będzie do finalnej oferty oraz dokumentów rezerwacyjnych.

Materiał reklamowy. Dzięki reklamom możemy pisać!

Back To Top