skip to Main Content

Najpiękniejsze plaże na Bali

Najpiękniejsze plaże na Bali

Jak zapewne wiecie, Bali to idealny kierunek na wakacyjne wojaże. Jadąc na Bali warto udać się do hotelu z rzeczywiście piękną plażą. Dlatego też, przygotowaliśmy dla Was krótki ranking hoteli z najładniejszymi plażami na tej wspaniałej wyspie!

Najpiękniejsze plaże na Bali: Alila Seminyak 5,5*

Plaża przy hotelu Alila Seminyak – piękny miękki piasek, idealnie położona do obserwowania zachodów słońca. Sam hotel to sprawdzony 5* obiekt z najwyższej klasy obsługą.
Co więcej znajdziecie go w bardzo dobrej cenie od ok 6500 zł za tydzień z przelotem: http://chillioferta.pl/Alila_Seminyak

Najpiękniejsze plaże na Bali: Mulia Bali 5,5*

Najpiękniejsze plaże na Bali Mulia Bali

Luksusowy hotel Mulia Bali połozony przy chyba najsłynniejszej plaży w Nusa Dua. Najwyższy standard usług znanej sieci, świetne jedzenie i duży teran hotelu.
Za 7 dni z hotelu Mulia zapłacicie mniej niż 3000 zł za osobę bez przelotu: http://chillioferta.pl/Mulia_Bali

Najpiękniejsze plaże na Bali: Grand Hyatt Bali 5*

Grand Hyatt. Tej sieci nie trzeba nikomu przedstawiać. W Warszawie nocował w niej sam Barack Obama. Nie mamy informacji czy Barack był też na Bali ale jeśli by się wybierał na pewno plaża przy hotelu zrobiłaby na nim wrażenie!
7 dniowy wypad do Grand Hyatt Bali z przeloten to wydatek rzędu ok 7000 zł za osobę z przelotem: http://chillioferta.pl/Grand_Hyatt_Bali chyba, że latacie Air Force One, to wyjdzie trochę taniej:)

Najpiękniejsze plaże na Bali: Fairmont Sanur Beach 5*

Najpiękniejsze plaże na Bali Fairmont Sanur Beach

Genialnie położony nad samym brzegiem pięknej plaży hotel Fairmont Sanur Beach. Jego lokalizacja sprawia, że jednocześnie dnie możecie spędzać na pięknej
Za 7 dni z hotelu Fairmont z przelotem trzba zapłacić w granicach 7000 zł za osobę. Oferty na hotel Fairmont przygotowujemy na zamówienie. Wybierzcie termin, ilość osób i piszcie do nas na info@chilli-travel.pl

Przed wyjazdem warto zapoznać się z informacjami i ostrzeżeniami turystycznymi Ministerstwa Spraw Zagranicznych z przewodnika Polak za Granicą

Nasi konsultanci czekają na Twoje pytania:
t: (22) 728 83 83
e: info@chilli-travel.pl

Przed wyjazdem koniecznie zapoznaj się z informacjami na temat konkretnego kierunku podróży zamieszczonych na stronach MSZ w przewodniku: Polak za Granicą.

Powyższe informacje stanowią jedynie sugestie i opinie autorów odnośnie hoteli, kierunków i atrakcji turystycznych. Przed każdym wyjazdem zagranicznym należy zapoznać się z informacjami konsularnymi, informacjami odnośnie wymaganej profilaktyki szczepień oraz przepisami wjazdowymi.

Materiał reklamowy. Dzięki reklamom możemy pisać!

Back To Top